Kokybės standartas

OEKO-TEX® STANDARD 100 SERTIFIKATAS

Visi Auki dūki drabužėliai siuvami iš medžiagų, atitinkančių tarptautinį Oeko-Tex® 100 standartą. 
Oeko-Tex® 100 standartas - visuotinai pripažintas tarptautinis ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Produkcija, turinti Oeko-Tex® 100 ženklą, neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Tex® 100 standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai. Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių, kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

Rūbai, pasiūti iš kokybiško trikotažo, turinčio Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą yra tinkami dėvėti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei kūdikiams.

Drabužių priežiūra

Norint išlaikyti drabužių kokybę, formą ir spalvas, bei prailginti jų nešiojimo laiką rekomenduojama drabužius skalbti skalbimo mašina vėsiame vandenyje (30 C), galima lyginti lygintuvu ir džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje, negalimas sausas valymas, nebalinti.


Machine Wash, ColdIron, Medium Heat Tumble Dry, Normal, Low Heat Do Not Bleach